Sipariş ve Teslimat


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmasi yada firmalari tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler e-posta ile tarafınıza bildirilecektir. Ayrica benzersiz bir siparis numarasi üretilecek ve size iletilecetir. Bu numara ile siparişinizin takibini yapabileceksiniz.

E-kablo ürün portföyünde bulunan her ürün için stok tutmamaktadır. Ürünler ilgili tedarikçi firmalardan tedarik edilerek müşteriye ulaştırılmaktadır. Bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

E-kablo dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti müşteriye aittir.
E-kablo ürün portföyünde bulunan yüzbinlerce ürünün bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan alınan bilgiler üzerine yapılmaktadır.

Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda E-kablo kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

Ürünü teslim alırken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
Kargo teslimatı gerçekleştirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlarından müşteri sorumludur.